Funkce a výhody Dent21

Přehled funkcí a řešení komplexního software pro stomatologické ordinace a kliniky Dent21

O Dent21

Dent21 je komplexní software pro stomatology, ordinace a kliniky. Obsahuje prémiové funkce za férové ceny.  Chytré plánování na termíny, kartotéku a kartu pacienta propojenou se zubním křížem a vstupním vyšetřením, finanční a léčebné plány, platby a faktury, exporty do aplikací třetích stran,  EET, eRecepty, archiv karet, vyvolávací systémy, čekárnu, napojení na pojišťovny, SMS, klientské účty, importy z RTG a foto aplikací a mnoho dalšího.

Software pro zubaře Dent21 může běžet u klienta na jeho serveru, či na našich serverech. Uživatelům je dostupný přes webové prohlížeče. Není tak potřeba žádná instalace na koncových stanicích. Aktualizace probíhají vzdáleně na serveru.

 

 

Funkce Dent21

Unikátní systém plánování

Unikátní systém plánů a plánování. Plány pro oddělení i ošetřující. Vstupem podepsaná anamnéza klienta z tabletu. Plány návštěv a terapeutické plány k podpisu, zasílání emailem. Termíny plánů přes chytrý kalendář. Automaticky vyplněná léčba dle plánů. Skupiny plánů – několik navazujících plánů a návštěv na jedno kliknutí. Plány také přes zubní kříž.

Finanční plány, přehledy
pro klienty

Snadné sestavení finančních plánů pro klienty z léčebných plánů, přehled návštěv a naplánovaných termínů. Možnost seskupovat termíny do skupin a hlídat rozestupy i návštěvy. Finanční plány lze poslat emailem v zabezpečeném PDF nebo jsou dostupné v účtu klienta.

Kalendář a chytré vyhledávání

Denní, týdenní a měsíční kalendář. Sloupcový i řádkový. Drag&drop. Snadné přeobjednání. Flexibilní a akutní klienti. Chytré vyhledávání volných termínů dle obsazenosti a dalších parametrů. Lze vyhledat termín jen na určité oblasti ošetření. Propojení s plány,
léčbou a virtuální ústřednou.
2x automatické SMS k termínu, spárování SMS odpovědi klienta.

Komplexní karta

V kartě najdete komplexní přehled 
o klientovi, jeho termínech a návštěvách, vykazování léčby  a výkonů propojené s plány, dekurzem a zubním křížem, automaticky načtené foto a RTG snímky, podepsané dokumenty a k podpisu, e-archiv, finance, historie komunikace a mnoho dalšího.

Propojení s
RTG a foto

Dent21 umožňuje nejen propojku na rentgenové aplikace třetích stran, ale také automaticky načíst RTG snímky a fota klienta přímo do karty pacienta. Snímky získává ihned a bez zásahu uživatelů. Snímky lze přímo v Dent21 snadno upravovat.

Faktury, doklady, pojišťovny

Vystavování faktur z léčby i mimo léčbu je v Dent21 snadné. Zálohové faktury, šeky, slevy, fakturace na třetí strany. Napojení na pojišťovny, exporty do ABRY, POHODY či jiných systémů. Napojení na platební termínál, propojení a spárování s bankou klienta.

Systém chytrých výkonů

Dent21 nabízí unikátní koncept výkonů. Výkon může obsahovat zákroky, protetika či materiály, lze mu přiřadit barvu, čas, vícero dekurzů. Automatické varianty dle věku a pojištění. Ceny dle kalkulace, obsahu, ručně. Propojení s anamnézou, chytrými plány, léčbou, kalendářem, zubním křížem atd. Již není třeba vykazovat jednotlivé opakující se kódy na a mimo pojišťovnu a fráze.

Skladové hospodářství

K dispozici je správa skladových zásob, které jsou propojené s léčbou. Dochází-li některý medikament, anestetikum,
nástroj či hygientický prostředek, systém na to zavčas upozorní
a může udělat objednávku.

Komunikace a chat

V systému je integrován chat umožňující komunikovat přímo k učitému klientovi a přiřazovat úkoly uživatelům. Komunikace je pak zobrazena přehledně v kartě klienta a nesplěné úkoly na úvodní straně.

Grafické prostředí a UI přizpůsobitelné ordinaci

Vzhled a uživatelské rozhraní systému Dent 21 lze snadno uzpůsobit požadavkům uživatelů. Je možné změnit jen určité vlastnosti, přesunout či skrýt tlačítka, ale i kompletně vyměnit vzhled prostředí za jiný.

Podpora více poboček a oddělení

Systém je od začátku navrhován, aby vyhovoval jak malým ordinacím, tak velkým klinikám s mnoha křesly a vícero odděleními. Vše propojeno. Snadná administrace poboček a křesel, včetně chytré obsazenosti personálem.

Kvalitní a rychlá technická podpora

Technická podpora je integrovaná přímo v aplikaci. Snadno a přímo ze systému vytvoříte nový požadavek na technickou podporu. Online sledujete zpracovávání požadavku.

Statistiky

Dent21 poskytuje rozsáhlou sadu statistik a přehledů. Statistiky lze filtrovat, měnit obdobobí a exportovat do excelu. Pokud Vám v systému nějaká statistika chybí, rádi Vám ji přiděláme.

Analýzy a grafy

Dent21 - Analytické nástroje a grafy

Managment ordinací a klinik má k dispozici komplexní balík analýz, trendů, přehledů a grafů.

Moderní zubní kříž

Realitě se blížící model zubního kříže. Vykazování v kříži možné i zkratkami. Kříž propojen  s plánováním, vstupním vyšetřením a léčbou. Snadné plánování. Na jedno kliknutí lze naplánovat několik návštěv. Plány se po uskutečnění propíší do stavů.

Skupiny návštěv
a výkonů

Dent21 - Skupiny výkonů a návštěv

V Dent21 je plánování na vícero termínu snadné. Lze vytvořit skupiny výkonů a návštěv, které k sobě patří a jedna bez druhé nedává smysl. Dent21 hlída automatické rozestupy v termínech, či při nerelizaci první návštěvy automaticky odstraní i následující spjaté termíny. I na skupiny lze na jedno kliknutí plánovat v zubním kříži.

Napojení na telefonní ústředny

Dent21 - telefonní a SMS ústředna

Dent21 nabízí výrazné ulehčení pro recepci i pro finance našich klientů díky virtuální ústředně. Lze posílat SMS ze SIM klientů a dle jejich tarifu. Propojení hovorů. Zavolá-li klient, Dent21 zobrazí, kdo volá, přehled termínů, základní informace o volajícím. Možnost fronty volajících, nastavení hlášení dle otevírací doby, záznamník, otevírání venkovních dveří, volání zpět přímo z Dent21.

Role uživatelů

Dent21 - komplexní správa uživatelů a rolí.

V Dent21 můžete jednoduše udělovat přístupy a práva dle rolí uživatelů. Tito uživatelé mají pak práva přístupu k odpovídajícím funkcím systému. V Dent21 lze využít rolí lékař, sestra, recepce, kancelář, účetní a IT technik. Lze
jednoduše přiřadit fotografii uživatelů a sledovat jejich
chování v systému.

Bezpapírová ordinace
podpisy v tabletu

Vyhněte se tisku papírů a nechte libovoné dokumenty, včetně pacientem vyplněného vstupního vyšetření, podepsat pacientem v tabletu. Výběr vhodných tabletu necháváme na klientovi. Možnost podepsané dokumenty poslat zaheslované emailem.

Parodontální zubní kříž a indexy

V Dent21 lze snadno zadávat parodontální vyšetření. Mimo jiné indexy CPI, PBI, BOP, choboty a furkace, recesy a viklavost. Přehledně zobrazeno v parodontologickém zubním kříži.

Správa zařízení ordinace

V Dent21 snadno spravovat zažízení ordinace. Vytvářet upomínky,  přiřazovat dokumenty, kontaktní osoby a mnoho dalšího. Lze nastavit práva přístupu jednotlivých uživatelům a rolím, například Technikovi. Lze také automaticky propojit chytrá zařízení ze systémem a automaticky sbírat data z těchto systémů.

Výhody software pro zubaře Dent21

Naší snahou je poskytnout zákazníkovi kompletní služby a software, který vychází z jeho potřeb a přání a bude mu pomocníkem a zjednodušením v každodenní práci a firemních procesech.

Modulární systém

Software pro zubaře Dent21 je plně modifikovatelný systém s možností úprav dle přání zákazníka.

Zálohy také u klienta

Dent21 poskytuje možnost zálohovat data i celý software nejen na našich serverech, ale také na záložních zařízeních klienta, například NAS.

Customizace

Dent21 lze libovolně upravit, změnit vzhled,
či doimplementovat téměř jakoukoli funkcionalitu na přání zákazníka.

Dostupnost

Systém je dostupný z libovolného internetového prohlížeče – možnost práce či kontroly doma i na cestách.

Jednoduchost

Software pro zubaře Dent 21 poskytuje intuitivní ovládání, jednoduchá obsluha
a přátelské uživatelské rozhraní.

Technická podpora

Kompletní technická podpora software.  Integrovaný tiketovací systém v aplikaci. Tikety jdou přímo našim odborníkům. Možnost přímého telefonického spojení
či SKYPE.

Provoz a umístění

Možnost provozu aplikace na našich zabezpečených cloud serverech, nebo insite u klienta.

Napojení na aplikace

Systém lze napojit na jakoukoli aplikaci.
Nejen otevírat aplikace třetích stran,
ale i zpracovávat a integrovat jejich
data jako RTG, kefalometrie, apod.

Splátky

Nákup licence Dent21 lze rozložit do několika splátek bez navýšení ceny.