fbpx

Funkce a výhody Dent21

Přehled funkcí unikátního software pro stomatologické ordinace a kliniky

O Dent21

Dent21 je komplexní software pro stomatology, ordinace a kliniky. Obsahuje Prémiové funkce za férové ceny.  Chytré plánování na termíny, kartotéku a kartu pacienta propojenou se zubním křížem a vstupním vyšetřením, finanční a léčebné plány, platby a faktury, exporty do aplikací třetích stran,  EET, eRecepty, archiv karet, vyvolávací systémy, čekárnu, napojení na pojišťovny, SMS, klientské účty, importy z RTG a foto aplikací a mnoho dalšího.

Software pro zubaře Dent21 může běžet u klienta na jeho serveru, či na našich CLOUD serverech. Uživatelům je dostupný přes webové prohlížeče. Není tak potřeba žádná instalace na koncových stanicích. Aktualizace probíhají vzdáleně na serveru.

 

 

Funkce Dent21

Vstupní vyšetření
a plánování

Unikátní systém nastavitelného vstupního vyšetření pro jednotlivá křesla a vstupní anamnézy klientů. Propojené se zubním křížem a chytrým plánováním výkonů, návštěvami a termíny. Anamnéza a podpisy v tabletech.

Finanční plány, přehledy
pro klienty

Snadné sestavení finančních plánů pro klienty, přehled návštěv a naplánovaných termínů . Možnost seskupovat termíny do skupin. Plány lze poslat emailem v zabezpečeném PDF nebo v účtu klienta.

Kalendář a chytré vyhledávání

Denní, týdenní a měsíční kalendář. Pacient může být objednán jen na určité výkonů, nebo k určitému lékaři. Vše přehledně. Drag & drob. Možnost rychlého přeobjednání. Chytré vyhledávání volných termínů.

Karta pacienta

V kartě pacienta najdete přehled 
o klientovi, termínech a návštěvách, vykazování léčby  a výkonů propojené s dekurzem a zubním křížem, foto a RTG snímky, dokumenty, e-archiv, finance a mnoho dalšího.

Propojení s RTG a foto

Dent21 umožňuje nejen spouštění aplikací třetích stran, ale také mít k dispozici RTG snímky a fota přímo v kartě pacienta. Ty získává přímo bez zásahu uživatele. Veškeré podklady k léčbě jsou tak přímo v systému.

Faktury, doklady, pojišťovny

Vystavování faktur z léčby i mimo léčbu. Zálohové faktury, šeky, slevy. Napojení na pojišťovny, exporty do ABRY, POHODY či jiných systémů.

Systém chytrých výkonů

Dent 21 nabízí koncept chytrých výkonů. Okruh může obsahovat různé výkony, protetika či materiály a lze mu přiřadit barvu. Cena může být vypočítána, či vlastní. Není potřeba vykazovat dokola opakující se kódy při určitém vyšetření, celý proces plánování a léčby to výrzazně zpřehlední a urychlí.

Skladové hospodářství

K dispozici je správa skladových zásob, které jsou propojené s léčbou. Dochází některý medikament, anestetikum, nástroj, či hygientický prostředek, systém na to zavčas upozorní a může udělat objednávku.

Komunikace a chat

V systému je integrován chat umožňující komunikovat přímo k učitému klientovi a přiřazovat úkoly uživatelům. Komunikace jse pak zobrazena přehledně v kartě klienta a nesplěné úkoly na úvodní straně.

Grafické prostředí a UI přizpůsobitelné ordinaci

Vzhled a uživatelské rozhraní systému Dent 21 lze snadno uspůsobit požadavkům uživatelů. Je možné změnit jen určité vlastnosti, přesunout, či skrýt tlačítka, ale i kompletně vyměnit vzhled prostředí za jiný.

Podpora více poboček a oddělení

Systém je od začátku navrhován, aby vyhovoval jak malým ordinacím, tak velkým klinikám s mnoha křesly a vícero odděleními. Vše propojeno. Snadná administrace poboček a křesel, včetně chytré obsazenosti personálem.

Kvalitní a rychlá technická podpora

Technická podpora je integrovaná přímo v aplikaci. Snadno a přímo ze systému vytvoříte nový požadavek na technickou podporu. Online sledujete zpracovávání požadavku.

Statistiky

Dent21 poskytuje rozsáhlou sadu statistik a přehledů. Statistiky lze filtrovat, měnit obdobobí a exportovat do excelu. Pokud Vám v systému nějaká statistika chybí, rádi Vám ji přiděláme.

Analýzy a grafy

Dent21 - Analytické nástroje a grafy

Managment ordinací a klinik má k dispozici balík analýz, trendů a grafů.

Moderní zubní kříž

Realitě se blížící moderní model zubního kříže. Vykazování v kříži možné pouze zkratkami. Kříž propojeno s plánováním a vstupním vyšetřením.

Skupiny návštěv
a výkonů

Dent21 - Skupiny výkonů a návštěv

V Dent21 je plánování na vícero termínu snadné. Lze vytvořit skupiny výkonů a návštěv, které k sobě patří a jedna bez druhé nedává smysl. Systém hlída automatické rozestupy v termínech, či při nerelizaci první návštěvy automaticky odstraní i následující spjaté termíny.

Napojení na telefonní ústředny

Dent21 - telefonní a SMS ústředna

Dent21 lze napojit na vlastní telefonní a SMS ústřednu nebo na virtuální ústřednu Dent21. Můžete tak posílat SMS z Vaší SIM a telefonního čísla. Když zavolá klient, v systému se zobrazí, kdo volá a na kdy je objednán. Možnost fronty pacientů, hlášení dle otevírací doby a mnoho dalšího.

Role uživatelů

Dent21 - komplexní správa uživatelů a rolí.

V Dent21 můžete jednoduše udělovat přístupy a práva dle rolí uživatelů. Tito uživatelé mají pak práva přístupu k odpovídajícím funkcím systému. V Dent21 lze využít rolí lékař, sestra, recepce, kancelář, účetní a IT technik. Uživatelům lze přiřadit jejich fotografii, či sledovat chování uživatelů v systému.

Bezpapírová ordinace
podpisy v tabletu

Vyhněte se tisku papírů a nechte libovoné dokumenty, včetně pacientem vyplněného vstupního vyšetření, podepsat pacientem v tabletu. Výběr vhodných tabletu necháváme na klientovi. Možnost podepsané dokumenty poslat zaheslované emailem.

Parodontální zubní kříž a indexy

V Dent21 lze snadno zadávat parodontální vyšetření. Mimo jiné indexy CPI, PBI, BOP, choboty a furkace, recesy a viklavost. Přehledně zobrazono v parodontologickém zubním kříži.

Správa zařízení ordinace

V Dent21 snadno spravovat zažízení ordinace. Vytvářet upomínky,  přiřazovat dokumenty, kontaktní osoby a mnoho dalšího. Lze nastavit práva přístupu jednotlivých uživatelům a rolím, například Technikovi. Lze také automaticky propojit chytrá zařízení ze systémem a automaticky sbírat data z těchto systémů.

Výhody software pro zubaře Dent21

Naší snahou je poskytnout zákazníkovi kompletní služby a software, který vychází z jeho potřeb a přání a bude mu pomocníkem a zjednodušením v každodenní práci a firemních procesech.

Modulární systém

Software pro zubaře Dent21 je plně modifikovatelný systém s možností úprav dle přání zákazníka.

Majitelem je klient

Majitelem software a veškerých práv je klient. Dent21 je bez licenčních omezení na uživatele, nebo nutné pravidelné licence.

Customizace

Dent21 lze libovolně upravit, změnit vzhled, či doimplementovat téměř jakoulikoli funkcionalitu na přání zákazníka.

Dostupnost

Systém je dostupný z libovolného internetového prohlížeče – možnost práce či kontroly z domu, či na cestách.

Jednoduchost

Software pro zubaře Dent 21 poskytuje intuitivní ovládání, jednoduchá obsluha a přátelské uživatelské rozhraní.

Technická podpora

Kompletní technická podpora software.  Integrovaný tiketovací systém v aplikaci. Tikety jdou přímo našim odporníkům.

Provoz a umístění

Možnost provozu aplikace na našich zabezpečených cloud serverech, nebo insite u klienta.

Napojení na aplikace

Systém lze napojit na jakoukoli aplikaci. Nejen otevírat aplikace třetích stran, ale i zpracovávat a integrovat jejich data jako RTG, kefalometrie, apod.

Splátky

Nákup systému lze rozložit do několika splátek bez navýšení ceny.