Blog zubařského software Dent21®

Vítáme Vás na našem blogu. Rádi bychom zde zveřejňovali novinky, zajímavé funkce Dent21®, a články z oblasti software pro zubaře a dentální kliniky. Jako přední poskytovatel stomatologického softwaru se neustále snažíme přinášet inovativní a efektivní řešení pro moderní stomatologické praxe.

Tvůrcem zubařského software Dent21® je společnost Software21 s.r.o., která se kromě vývoje unikátního software pro stomatology zabývá vývojem software na zakázku, informačními systémy firem na klíč a tvorbou webových aplikací a webů s přidanou hodnotou.

Naší misí  je dodávat zákazníkům kvalitní, inovativní a bezpečný software, který zjednoduší jejich práci. Naší vizí je „Poskytnout zákazníkovi řešení, které zjednoduší jeho každodenní činnosti a které ho nadchne”. Těmito hodnotami a zásadami se řídíme i při vývoji produktu Dent21®  a věříme, že máte či budete mít z Dent21® radost.

Virtuální ústředna - propjení software pro stomatology a dentální hygienu s recepci

Virtuální ústředna – stomatolog a dentální hygiena

Dent21 poskytuje jedinečné komplexní řešení propojení telefonu v ordinaci či recepci s kartotékou pacientů přes tzv virtuální ústřednu. Virtuální ústředna je služba, která Vám umožní zobrazovat informace o příchozích hovorech, příjmat hovory a volat přímo ze software Den21. Dále pak odesílat a příjmat SMS přímo z Dent21 a za cenu Vaší SIM karty.

Celý článek...
Šablony dokumentů výrazně zjednodušují vedení elektronické dokumentace v Dent21

Vedení elektronické dokumentace a šablony dokumentů

Průměrná klinika denně rozešle desítky informovaných souhlasů a zpracuje mnoho anamnestických dotazníků. V tomto článku se podíváme na moderní řešení elektronické dokumentace a jeji tvorby a správy v Dent21, které vám pomůže vstoupit do nové éry rychlejší a efektivnější dentální péče.

Celý článek...

Online objednávky na termíny klientů z webu

Unavuje vás zdlouhavé domlouvání termínů přes telefon a e-mail? Přáli byste si, aby měli klienti k dispozici efektivnější způsob, jak se na vyšetření obejdnat?
V tomto článku se podíváme na to, jak lze s pomocí modulu “Online objednávky klientů z webu” snadno pacientům umožnit rezervovat termíny přímo na stránkách vaší ordinace.

Celý článek...

Potvrzovací SMS a e-maily kalendáře

Průměrná stomatologická ordinace rozešle denně desítky až stovky SMS a e-mailů, v nichž klienty informuje o nadcházejících termínech. Abyste si se zdlouhavým obepisováním klientů již nemuseli lámat hlavu, vyvinul tým Dent21 jedinečné moduly, které vaše klienty o nadcházejících termínech samy automaticky informují.

Celý článek...
Moderní kalendář termínů a obsazenosti pro stomatologickou ordinaci

Kalendář termínů a obsazenosti

Dent21 nabízí úsporný, přehledný a intuitivní kalendář, který zásadně zjednodušuje každodenní chod vaší ordinace. V tomto článku se podíváme na to, jakým způsobem kalendář Dent21 zefektivňuje práci ve vaší ordinaci.

Celý článek...